تاسیس ثبت تغییرات شرکت سامانه استعلام راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص و مسوولیت محدود اداره ثبت شرکتها پلمپ دفاتر هزینه های ثبت شرکتها روزنامه رسمی آگهی تعرفه و حق الوکاله ثبت شرکت روزنامه های کثیرالانتشار قوانین ثبت شرکت سهامی خاص چیست قوانین تفاوت و مراحل ثبت شرکت با مسوولیت محدود و سهمی خاص نمونه اقرارنامه مدیران برای ثبت شرکت سهامی خاص مدیران و بازرسان اصلی و علی البدل نمونه متن اقرارنامه مدیریتی چیست موسسه شرایط مدیرعامل حداقل تعداد اعضا سهامی عام . اظهارنامه ثبت حسابداری سرمایه اولیه شرکت سهامی خاص سرمایه تعهد شده و اولیه ثبت سند حسابداری وکیل خانم زن با تجربه ماهر در امور ثبت شرکتها

ثبت شركت ها :

 

فرايند ثبت شركت يك امر كاملاً تخصصي مي باشد كه كليه مراحل آن مي بايست  به طريق حرفه اي و تخصصي انجام پذيرد و بهتر است توسط وكيل دادگستري انجام گيرد، وكيل دادگستري كليه مراحل ثبت شركت ها و ساير امور مربوطه را به صورت قانوني و حرفه اي انجام مي دهد، هر چند افراد غير وكيل و غير متخصص نيز با تبليغات زياد و ادعاي سابقه مبادرت به انجام اين امر مي نمايند كه متاسفانه احتمال اينكه بعداً به مشكلات جدي مواجه گرديد زياد خواهد بود، بنابراين توصيه مي گردد از اقدام به ثبت شركت شخصاَ و يا توسط افراد غير وكيل دادگستري خودداري نموده و قبل از اقدام به انعقاد قرارداد، از وكيل بودن طرف مقابل مطمئن شويد.

خدمات ثبت شركت ها

انواع شركت ها :

Ø     شركت سهامي عام

Ø      شرکت سهامی خاص

Ø     شركت با مسئوليت محدود

Ø     شركت تضامني

Ø     شركت مختلط غير سهامي

Ø      شركت مختلط سهامي

Ø     شركت نسبي

Ø     شركت تعاوني توليد و مصرف

 

1.      شرکت سهامی:  شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.

الف) شركت هاي سهامي عام : شرکت‌هایی که موسسین آن‌ها قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق فروش سهام به مردم تامین می‌کنند این گونه شرکت‌ها شرکت سهامی عام نامیده می‌شوند.

ب) شركت هاي سهامي خاص : شرکت‌هایی که تمام سرمایه آن‌ها در موقع تاسیس منحصراً توسط موسسین تامین گردیده است.

2.      شرکت با مسئولیت محدود:  شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت هستند. در شرکت مسئولیت محدود، شرکا بیشتر از میزان سرمایه خود مسئولیتی نخواهند داشت.

3.      شرکت تضامنی:  شرکتی است که تحت اسم مخصوص برای امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود. اگر دارایی شرکت برای تادیه تمام قروض کافی نباشد هریک از شرکاء مسئول پرداخت تمام قروض شرکت است. هر قراری که بین شرکاء برخلاف این ترتیب داده شده باشد در مقابل اشخاص ثالث کان لم یکن است.

4.      شرکت مختلط غیر سهامیشرکتی است که برای امور تجارتی تحت اسم تجارتی مخصوص بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می‌شود. شریک ضامن مسئول کلیه قروضی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت پیدا شود. شریک با مسئولیت محدود کسی است که مسئولیت او فقط تا میزان سرمایه‌ای است که در شرکت گذارده و یا بایستی بگذارد. در اسم شرکت باید عبارت شرکت مختلط و لااقل اسم یکی از شرکاء ضامن قید شود.

5.      شرکت مختلط سهامی: شرکتی است که تحت اسم مخصوصی بین یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می‌شود. شرکاء سهامی کسانی هستند که سرمایه آنها به صورت سهام یا قطعات سهام متساوی القیمت درآمده و مسئولیت آنها تا میزان همان سرمایه است که در شرکت دارند.شریک ضامن کسی است که سرمایه او به صورت سهام در نیامده و مسئول کلیه قروضی است که ممکن است علاوه بر دارائی شرکت پیدا شود.

6.      شرکت نسبی:  شرکتی است که برای امور تجارتی تحت اسم مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل و مسئولیت هر یک از شرکاء به نسبت سرمایه‌ای است که در شرکت گذاشته است.

      7 . شرکت تعاونی تولید و مصرف: شرکت تعاونی تولید شرکتی است که بین عده‌ای از ارباب حرف          تشکیل می‌شود و شرکاء مشاغل خود را برای تولید و فروش اشیاء یا اجناس به کار می‌برند.

 

 

 جهت كليه امور مربوط به ثبت شركت ها   در استان هاي" تهران و" البرز    با گروه  وكلاي تماس بگيريد

 

 

وکیل حقوقی پایه یک وکیل پایه یک دادگستری باتجربه و ماهر دارای روابط وکیل طلاق خانم وکیل خوب برای طلاق در تهران کرج اصفهان مشهد شیراز تبریز قم ارومیه کرمانشاه اهواز زاهدان بابل ساری وکیل باتجربه ملکی نفقه طلاق مهریه املاک و مستغلات مشاور حقوقی تلفن رایگان 24 ساعته وکیل چت آنلاین چت پرسش و پاسخ حقوقی رایگان مشاور حقوقی خانواده

طلاق وکیل زبده خانم برای طلاق و مهریه وکیل تلگرامی بهترین وکیل خانم در تهران برای مهریه طلاق و نفقه تمکین رشت همدان کرمان یزد اردبیل بندرعباس اراک زنجان اسلامشهر ستتدج قزوین خرم آباد گرگان شهریار قدس وکیل حقوقی پایه یک وکیل پایه یک دادگستری باتجربه و ماهر دارای روابط وکیل طلاق زن وکیل خوب برای طلاق